Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8595230679925
Wysyłka od: 5.00 PLN
Producent: Helma 365

Kup cały komplet !

Ścienny kalendarz wieloplanszowy spiralowany na rok 2022 z reprodukcjami obrazów Alfonsa Muchy, czeskiego grafika i malarza, który znany jest jako jeden z wiodących przedstawicieli secesji i fin de siècle'u. Alfons Mucha (1860-1939) kojarzony jest przede wszystkim z obrazami w stylu belle époque, na których piękne kobiety prezentowane są w otoczeniu kwiatów, liści, ornamentów i symboli. W twórczości Muchy łączą się tradycje bizantyńskie i współczesne.

Kalendarz Alfons Mucha 2022 wydany przez Helma 365 to największy dostępny na naszym rynku kalendarz z reprodukcjami dzieł Alfonsa Muchy. Obrazy zaprezentowano na planszach o wymiarach  31.5 x 63 cm. Na okładce widzimy słynny Bouquet (Bukiet). Na kolejnych kartach kalendarza podziwiamy takie dzieła jak Heather from Coastal Cliffs czy Morning Awakening  (Poranne przebudzenie) i NIght's Rest (Nocny odpoczynek) ze znanej wszystkim koneserom serii The Times of the Day (Pory dnia). Wśród zaprezentowanych w kalendarzu prac Alfonsa Muchy znajdziemy także plakaty. Olśniewają bogactwem ornamentów i symboli. W mistrzowski sposób Alfons Mucha łączy w nich motywy bizantyjskie ze współczesnymi. Zachwyca nas La Samaritaine (Samarytanka). Intryguje Imprimerie Cassan Fils z Tuluzy. W sumie w kalendarzu na rok 2022 podziwiać możemy 12 różnych dzieł Alfonsa Muchy. Każda plansza to dla kolekcjonera prawdziwa uczta. Tym bardziej, że z kart kalendarza łatwo można wyciąć same obrazy i wykorzystać je jako plakaty.

Wydany w edycji EXCLUSIVE kalendarz wieloplanszowy Alfons Mucha 2022 zwraca uwagę starannym wykończeniem. Oprawiony w sztywną metalową spiralę, z zawieszką do powieszenia kalendarza na ścianie. Na całej długości kalendarza usztywniają go wzmocnione kartonowe plecki w białym kolorze. Każdy egzemplarz kalendarza zapakowany został w torbę prezentową. Kolekcja EXCLUSIVE od wielu lat cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością - są to idealne kalendarze na prezent, piękne i eleganckie.

Kalendarz posiada certyfikat FSC, co oznacza, że papier i karton do jego produkcji pozyskano w sposób nie naruszający bogactw biologicznych i struktury lasów. Jest to ważna informacja dla osób dbających o ekologię i wrażliwych na problemy ochrony środowiska naturalnego. Warto spośród bogatej oferty rynkowej wybrać kalendarz, który posiada certyfikat FSC i wydrukowany jest na certyfikowanym papierze ekologicznym. To gwarantuje, że kupując kalendarz przyczyniamy się do ochrony zasobów naturalnych i piękna naszej planety.

 

- kalendarz 14-planszowy, spiralowany
- seria EXCLUSIVE
- format kalendarza: 31.5 x 63 cm
- dodatkowe miejsce na całoroczny nadruk reklamowy: 31.5 x 7 cm
- drukowany na eleganckim kredowym papierze ekologicznym z certyfikatem FSC
- sztywny kartonowy podkład na całej długości kalendarza
- kalendarium uniwersalne
- w komplecie z kalendarzem torba prezentowa

W kalendarzu Alfons Mucha 2022 znajdziemy następujące dzieła Muchy:

Heather from Coastal Cliffs, 1902

The Times of the Day: Morning Awakening, 1899 

La Samaritaine, 1897

The Seasons: Spring, 1900

Bénédictine, 1898

The Times of the Day: Night's Rest, 1899

La Trappistine, 1897

Poster for the Toulouse printing house Cassan Fils, 1897

The Precious Stones: Ruby, 1900

The Times of Day, Evening Contemplation, 1899

The Precious Stones: Topaz, 1900

The Seasons: Winter, 1896
Kalendarze wieloplanszowe

 • Tematyka: 

  Malarstwo

 • Kolekcja: 

  EXCLUSIVE EDITION

 • Układ kalendarza: 

  Pionowy

 • Kolorystyka: 

  Wielokolorowy

 • Opakowanie: 

  Prezentowa torba foliowa z uchwytem

 • Układ kalendarium: 

  Miesięczny

 • Wersja językowa: 

  Uniwersalna

 • Ilość kart w kalendarzu: 

  14

 • Szerokość : 

  31.5 cm

 • Wysokość: 

  63 cm

 • Miejsce na nadruk reklamowy: 

  31.5 x 7 cm

 • Waga: 

  680 g

 • Rok: 

  2022
Zadaj pytanie on-line

Napisz do nas...
Wyślij