Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8595230681546
Wysyłka od: 7.00 PLN
Producent: Helma 365

Kup cały komplet !

World from Above to nowość w kolekcji kalendarzy ściennych na rok 2022. Pięknie wydany wieloplanszowy kalendarz z kolekcją niesamowitych zdjęć wykonanych z lotu ptaka. Na każdej kolejnej planszy kalendarza zachwyca nas unikatowa fotografia wydrukowana w dużym formacie. Pod fotografią znajdujemy krótki opis przedstawionego obrazu. Niektóre zdjęcia - jak na przykład listopadowa fotografia zniszczonych przez pożar samochodów - wydają się być tak niezwykłe, że aż niemożliwe do odtworzenia w rzeczywistości. Inne fascynują nas spokojem i symetrią, której nawet byśmy się nie spodziewali w tych miejscach -  tak niesamowicie harmonijnie prezentują się parasole słoneczne na plaży w Toskanii czy też skrzyżowanie w formie ogromnego ronda w centrum Bangkoku. Farma ostryg we Francji sfotografowana z lotu ptaka przedstawia się wprost zjawiskowo, jakby nie z naszej planety. Widziany z góry półwysep hongkoński przypomina płonący język wulkanicznej lawy. Barwne kajaki przycumowane do pomostu w Saragossie z perspektywy nieba wyglądają jak indiański pióropusz czy też niezwykły kwiat, który kolejno jeden po drugim rozpościera swoje kolorowe smukłe płatki.

World from Above 2022 to genialny pomysł dla osób interesujących się fotografią. Uciesz on również każdego, kto lubi podziwiać niesamowite zjawiska i obrazy. Po zakończeniu roku 2022 zdjęcia z kalendarza World from Above z łatwością można wykorzystać jako plakaty do dekoracji ścian w domu lub w firmie - oryginalne i niespotykane zachwycą każdego z naszych gości.

Dodatkowym atutem jest jakość druku i staranne wykończenie kalendarza. Oprawiony w metalową spiralę, z zawieszką do powieszenia kalendarza na ścianie. Wydrukowany na ekskluzywnym papierze kredowym z certyfikatem FSC. Na całej długości kalendarz wzmocniony jest kartonowymi pleckami. Każdy egzemplarz kalendarza zapakowany został w torbę prezentową z uchwytem. 

Certyfikat FSC potwierdza, że papier i karton wykorzystany w produkcji kalendarza Alps 2022 pozyskano w sposób nie naruszający bogactw biologicznych i struktury lasów. Jest to ważna informacja dla osób dbających o ekologię i wrażliwych na problemy ochrony środowiska naturalnego. Warto spośród bogatej oferty rynkowej wybrać kalendarz, który posiada certyfikat FSC i wydrukowany jest na certyfikowanym papierze ekologicznym. To gwarantuje, że kupując kalendarz przyczyniamy się do ochrony zasobów naturalnych i piękna naszej planety.

  

- kalendarz 14-planszowy, spiralowany
- format kalendarza: 31.5 x 45 cm
- dodatkowe miejsce na całoroczny nadruk reklamowy: 31.5 x 7 cm
- drukowany na eleganckim kredowym papierze ekologicznym z certyfikatem FSC
- kartonowy podkład na całej długości kalendarza
- kalendarium uniwersalne
- w komplecie z kalendarzem torba prezentowa

Kalendarze wieloplanszowe

 • Tematyka: 

  Malarstwo

 • Kolekcja: 

  Standard

 • Układ kalendarza: 

  Pionowy

 • Kolorystyka: 

  Wielokolorowy

 • Opakowanie: 

  Prezentowa torba foliowa z uchwytem

 • Układ kalendarium: 

  Miesięczny

 • Wersja językowa: 

  Uniwersalna

 • Ilość kart w kalendarzu: 

  14

 • Szerokość : 

  31.5 cm

 • Wysokość: 

  45 cm

 • Miejsce na nadruk reklamowy: 

  31.5 x 7 cm

 • Waga: 

  600 g

 • Rok: 

  2022
Zadaj pytanie on-line

Napisz do nas...
Wyślij